Dostawa 

Sposób i czas dostawy może się różnić w zależności od adresu dostawy i dostępności towaru.

Neenqa.com realizuje dostawę na terenie RP jak również na terenie wybranych krajów UE.

Wysyłki krajowe i zagraniczne realizowane są za pośrednictwem firm kurierskiej DHL i Paczkomatów InPost.

Opłaty

Darmowa dostawa InPost z odbiorem w paczkomacie przy zamówieniach od 350 zł i do Kiosku Ruchu przy minimalnym zamówieniu od 300PLN

Przy dostawie do Kiosku Ruchu opłata wynosi 8PLN przy zamówieniach do 300PLN. Przy zamówieniach powyżej 300PLN dostawa jest darmowa. Klient powinien wpisać w uwagach adres kiosku ruchu bądź kod Kiosku Ruchu, w którym chce odebrać przesyłkę. W przypadku braku wyboru przy wyborze tej formy dostawy, przesyłka zostanie wysłana do najbliższego z podanym adresem wysyłki, Kiosku Ruchu.

Darmowa dostawa za pośrednictwem kuriera przy zamówieniach od 450 PLN.

Klient ma również prawo wyboru metod i czasu dostawy z przedstawionych opcji podczas składania zamówienia.

Koszt wybranej metody dostawy jest widoczny przy wyborze sposobu dostawy zależy od wysokości i wielkości zamówienia.

Koszt InPost Paczkomaty – 11,30 PLN

Koszt kuriera InPost bądź DHL – 14,99 PLN

Kiosk Ruchu – 8PLN

Koszt kuriera  kraje EU 60 PLN -15 EURO  przy zamówieniach  i darmowa dostawa w wybranych krajach EU przy zamówieniach od 700pln (150 Euro)

Staramy się dołożyć wszelkich starań, aby zamówiony towar dotarł do Ciebie jak najszybciej. Dostępność wybranych artykułów widoczna jest podczas wyboru.

Jeśli artykuł dostępny jest w naszym magazynie co jest widoczne na stronie produktu, wysyłamy produkt najczęściej w ciągu 24h od zamówienia.

Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.” albo „W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

W przypadku, gdy wybrany artykuł nie jest dostępny, istnieje również możliwość powiadomienia o dostępności.

Wysyłamy również do wybranych krajów w Europie (Austria, Belgia, Bulgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Monako, Niemcy, Polska, Portugalia, Rumunia,
Szwecja, Słowacja, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa) za pomocą kuriera.

Czas dostawy wynosi ok. 7 dni roboczych od czasu wysyłki towaru z naszego magazynu i może się wydłużyć w zależności od kraju odbiorcy i metody dostawy.

W przypadku braku odbioru przesyłki przez Klienta i zwrotu jej do sklepu przez Firmę przewozową, Sprzedawca ma prawo odliczyć koszt wysyłki od wartości zamówienia.

Płatności 

Klient ma możliwość zapłaty za wybrane produkty za pomocą wybranej metody płatności.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w ramach naszego sklepu jest firma Blue Media S.A.  i PayPo S.A.  (Przelewy24)

Klient w ramach usługi może skorzystać z wybranej metody płatności m.in. przelew, BLIK, płatność kartą i paypal.

Akceptujemy poniższeKarty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro

W przypadku płatności kartą czas realizacji zamówienia biegnie od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji transakcji. W przypadku przelewu realizacja zamówienia nastąpi w momencie uzyskania potwierdzenia pomyślnej realizacji przelewu.

Więcej o dostawie i płatnościach czytaj w naszym Regulaminie

X