Lniana Sukienka PEONY
Lniana Sukienka PEONY

Skład skład skład. To pierwsza wartość na jaką zwracamy uwagę podczas tworzenia naszej kolekcji. Dlatego tak wielką wagę przykładamy do pozyskiwania odpowiednich materiałów. Od tkanin i dzianin po dodatki krawieckie, wszywki i pakowanie, te wszystkie elementy mają być przyjazne środowisku.

W naszej kolekcji znajdziesz produkty wykonane w 100% z tkanin i dzianin pochodzenia nie tylko naturalnego (len, bawełna organiczna), ale także te materiały zostały wyprodukowane w Polsce. Zależy nam, aby wszystkie półprodukty z których tworzone są nasze ubrania i akcesoria miały jak najmniejszy ślad węglowy, dlatego też stawiamy na Polskich producentów. Dzięki temu przy produkcji zmniejszamy ślad węglowy, a nasze produkty są całkowicie biodegradowalne, choć mamy nadzieję że nigdy się Tobie nie znudzą i będą służyć latami. A to dzięki materiałom najwyższej jakości i wysokiej jakości szyciu, które odbywa się również w polskiej pracowni krawieckiej. 

A jeśli coś zostanie po produkcji, tworzymy dodatki i akcesoria takie jak maseczki, gumki do włosów i opaski na oczy. Oczywiście pomysłów mamy wiele więc na tym nie poprzestaniemy. 

Ale przecież nie możemy zapomnieć o dizajnie, bo przecież to jak prezentuje się nasz produkt ma wielkie znaczenie. Oczywiście o tym też myślimy, i jeśli nie szukamy odpowiednich tkanin to projektujemy, tak aby nasza kolekcja przypadła Tobie do gustu, a przy tym była modna, wygodna i kobieca. Po prostu odpowiednia na lata, naprzeciw zmieniającym się trendom. 

W rezultacie czego otrzymujesz produkt, którym możesz nie tylko cieszyć się przez lata, ale również wiedzieć, że kupiliście świadomie i odpowiedzialnie. 

A Ty, masz już coś na oku?

Recommended Articles

X