Jesteśmy małą firmą odzieżową tworząco kolekcje w myśl idei slow fashion.

Skład. To pierwsza wartość na jaką zwracamy uwagę podczas tworzenia naszej kolekcji. Dlatego tak wielką wagę przykładamy do pozyskiwania odpowiednich materiałów. Od tkanin i dzianin po dodatki krawieckie, wszywki i pakowanie, te wszystkie elementy mają być przyjazne środowisku.

W naszej kolekcji znajdziesz produkty wykonane w 100% z tkanin i dzianin pochodzenia nie tylko naturalnego (len, bawełna organiczna), ale także te materiały zostały wyprodukowane w Polsce. Zależy nam, aby wszystkie półprodukty z których tworzone są nasze ubrania i akcesoria miały jak najmniejszy ślad węglowy, dlatego też stawiamy na Polskich producentów. Dzięki temu przy produkcji zmniejszamy ślad węglowy, a nasze produkty są całkowicie biodegradowalne, choć mamy nadzieję że nigdy się Tobie nie znudzą i będą służyć latami. A to dzięki materiałom najwyższej jakości i wysokiej jakości szyciu, które odbywa się również w polskiej pracowni krawieckiej.

A jeśli coś zostanie po produkcji, tworzymy dodatki i akcesoria takie jak maseczki, gumki do włosów i opaski na oczy. Oczywiście pomysłów mamy wiele więc na tym nie poprzestaniemy.

Ale przecież nie możemy zapomnieć o dizajnie, bo przecież to jak prezentuje się nasz produkt ma wielkie znaczenie. Oczywiście o tym też myślimy, i jeśli nie szukamy odpowiednich tkanin to projektujemy, tak aby nasza kolekcja przypadła Tobie do gustu, a przy tym była modna, wygodna i kobieca. Po prostu odpowiednia na lata, naprzeciw zmieniającym się trendom.

W rezultacie czego otrzymujesz produkt, którym możesz nie tylko cieszyć się przez lata, ale również wiedzieć, że kupiliście świadomie i odpowiedzialnie.

A Ty, masz już coś na oku?

podpis

X