Prosze oo wcześniejszy kontakt mailowy, jako że w chwili obecnej przebywam na urlopie zdrowotnym i nie mam możliwości odebrania przesyłek zwrotnych do paczkomatu

Klient ma możliwość zwrotu towaru bądź wymiany na inny.

Prawo do odstąpienia od umowy przysługuje klientowi w terminie 14 dni od zakupu, a zwrotu towaru musi dokonać w ciągu kolejnych 14 dni od złożenia wniosku o zwrot.

Produkt można rozpakować z oryginalnego opakowania, przymierzyć i sprawdzić jego działanie.

Zwroty towarów noszących ślady użytkowania wykraczające poza standardowe sprawdzenie produktu, a tym bardziej uszkodzenia, nie będę akceptowane.

W przypadku, gdy towar nosi ślady użytkowania  bądź jest uszkodzony, będzie zwrócony na koszt klienta bądź kwota zwrotu będzie pomniejszona o kwotę równą zmniejszeniu wartości towaru bądź koszt m.in.prania/naprawy.

Ze względów higienicznych, maseczki na twarz nie podlegają zwrotowi.

Istnieje również możliwość wymiany nieużywanego towaru na inny rozmiar bądź kolor w ciągu 14 dni od zakupu.

W przypadku wymiany towaru na inny, należy dokonać zwrotu i dokonać ponownego zakupu.

Paczkę ze zwracanym produktem należy odesłać na adres: Neenqa Nina Szczutowska-Gohar ul. H.Sienkiewicza 140, 06-400 Ciechanów bądź (preferowana forma) na własny koszt.

W przypadku akceptacji zwrotu kwota zakupu zwracana jest na konto. 

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego” albo „Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami”

Więcej o prawie zwrotu lub wymiany przeczytaj w naszym Regulaminie

FORMULARZ ZWROTU

X